EğLence Diyarı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EğLence Diyarı

Aradığınız Tüm eğLenceLi şeyLeri burada buLabiLeceksiniz....

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

neden hep böyle olurr???(coqq qomiqqq))

3 posters
YazarMesaj
büşræren

büşræren

Sanal Hayvan : 8
Takım : 2
Ruh HaLi : 6

neden hep böyle olurr???(coqq qomiqqq)) Empty
MesajKonu: neden hep böyle olurr???(coqq qomiqqq))   neden hep böyle olurr???(coqq qomiqqq)) Icon_minitime2009-06-23, 11:55

NEDEN ACABAAAA??

*Neden her gördüğümüz haritada hemen türkiyeyi bulmaya çalışırız?millet olarak dünyad kaybolma kompleksimiz mi var?

*Neden insanlar birbirine sarılınca sağa sola sallanır?

*neden öğrenciler ilokul 5. sınıfa kadar öğremene öğretmenim diye seslenirkn 6.sınıta bir an hocam diye seslenirler?

*neden sınavlarda "4 yanlş 1 doğruyu götürür" şeklinde bir uygulama ile öğrenciler cezalandırılırda "4 doğru bil,bi doğruda bizden" şekinde bi kampanya başlatılıp zekya ve riske girme cesaretine ödül verilmez?

*neden insanlar kapalı bi alandan yağmur yağn alana çıkınca başlarını eğerler?yağmra saygılarındanmıdır yoksa tırsdıkları içinmidir?

*tv ye çıkan insanlar neden kendilerini tüm türkiye izliyor zannederler?örneğin "şuanda 70 milyon bizi izliyo"?

*neden dükkanı kapatıp giden esnaf kapıya "10 dk içinde geliyorum" yazar,ne zmn gittiğini nasıl anlarız?

*neden gözleinden öperim denir?insan vücudunda öpülecek daha uygunsuz bi yer varmıdır?kimse kimsey gözünden öpmüşmüdür?

*düüğnlerde neden "dom dom kurşunu" ile göbek atılmaktadır?"bir avcı vurdu beni,bin avcı yedi beni" gibi sözler eşliğinde kendnden geçen başka milletler varmıdır?

*neden bazı kızlarımız şirin bi hayvancağız gördüğünde "ayyy inanamıyorum" deler,inanılamayacak olan nedir?

*cumartesi ve pazartesi nin neden kendi isimleri yoktur?

*dolmuşlardaki fiyat tarifesinde "en kısa mesafe" neden "indi-bindi" olarak tabi edilir?önce inilip snra mı binilir?

*bir bilgisayar programını kurarken neden "kabul ediyorum" yada "kabul etmiyorum" seçenekleri vardır?o kadar parayı bayılıp bir pc programı satın aldıktan sonra kabul etmiyorum diyen saflarda varmıdır?

*bulmacalarda neden hep boru sesinin karşılığı hep "ti" dir?bulmacaları hazırlayanlar hiç ti sesi çıkaran boru görmüşlermidir?

YORUMLARR BEKLİORUMM Very Happy
comeLy.qirL
Admin
Admin
comeLy.qirL

Sanal Hayvan : 4
Ruh HaLi : 13

Puanlama
neden hep böyle olurr???(coqq qomiqqq)) Left_bar_bleue0/0neden hep böyle olurr???(coqq qomiqqq)) Emptybarbleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: neden hep böyle olurr???(coqq qomiqqq))   neden hep böyle olurr???(coqq qomiqqq)) Icon_minitime2009-06-24, 20:17

süpérr saoL büşra

bu arada mod oLmaya çok yakLaştın Wink
https://eglencediyari.catsboard.com
büşræren

büşræren

Ruh HaLi : 6

MesajKonu: Geri: neden hep böyle olurr???(coqq qomiqqq))   neden hep böyle olurr???(coqq qomiqqq)) Icon_minitime2009-06-24, 20:31

ewtt cnmm inş daha 56 oldu coq vr dahaaa
chaqma_shéidan
Admin
Admin
chaqma_shéidan

Ruh HaLi : 3

Puanlama
neden hep böyle olurr???(coqq qomiqqq)) Left_bar_bleue0/0neden hep böyle olurr???(coqq qomiqqq)) Emptybarbleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: neden hep böyle olurr???(coqq qomiqqq))   neden hep böyle olurr???(coqq qomiqqq)) Icon_minitime2009-06-29, 20:08

süper konu yaaa hepsini okudum eline sağlık
https://eglencediyari.catsboard.com

neden hep böyle olurr???(coqq qomiqqq))
1 sayfadaki 1 sayfası