EğLence Diyarı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EğLence Diyarı

Aradığınız Tüm eğLenceLi şeyLeri burada buLabiLeceksiniz....

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Sarışın fıkraLarı

3 posters
YazarMesaj
comeLy.qirL
Admin
Admin
comeLy.qirL

Sanal Hayvan : 4
Takım : 2
Ruh HaLi : 13

Puanlama
Sarışın fıkraLarı Left_bar_bleue0/0Sarışın fıkraLarı Emptybarbleue  (0/0)

Sarışın fıkraLarı Empty
MesajKonu: Sarışın fıkraLarı   Sarışın fıkraLarı Icon_minitime2009-05-16, 10:28

1)New York`tan Los Angeles`e giden ucakta cingoz bir avukat, ile sarisin gorunuslu bir hanim yanyana oturuyorlar. Avukat hem hanimla yakinlasmak hem de hosca vakit gecirmek icin bir oyun teklif ediyor. Kabul gorunce oyunu anlatiyor: Size bir soru soracagim, cevabi bilemezseniz bana 5 dolar vereceksiniz, sonra siz soracaksiniz bilemezsem ben size 50 dolar verecegim. Ve ilk soruyu soruyor:
-Ay ile dunya arasin daki uzaklik ne kadardir? Kadin tek soz soylemeden cantasindan 5 dolar cikarip adama uzatmis. Soru sorma sirasi sarisina gelmis:
-Tepeye 3 ayakla tirmanip 4 ayakla asagi inen sey nedir? Adam dakikalarca dusunmus... Yaniti bulamamis... Cuzdanindan 50 dolar cikarip kadina uzatmis. Kadin parayi kibarca alip cantasina koyarken avukat merakla sormus: -Cevap ne? Kadin tek kelime etmeden cantasini acmis ve 5 dolar cikarip adama uzatmis...

2)Soğuk ve karlı bir günde bir işadamıyla sarışın sekreteri yollarını kaybetmişler ve bir ormanda kaybolmuşlar. Bir süre sonrada arabaları bozulmuş ve arabayı terketmek zorunda kalmışlar. Zor ve uzun bir yürüyüşten sonra ormanın içinde bir kulübe bulmuşlar ve kendilerini hemen bu kulübenin içine atmışlar. Kulübede bir yatak, bir uyku tulumu ve bir sürüde battaniye olduğunu görürmüşler. Adam bir centilmen olarak sekretere onun yatakta yatabileceğini söylemiş ve kendide uyku tulumu alıp yere yatmış. Adam yattıktan birkaç dakika sonra sarışından bir ses gelmiş; - ''Efendim, ben çok üşüyorum''. Adam tulumun fermuarını açmış ve kalkıp sarışına bir battaniye vermiş ve sonra yine yatmış. Tam uyumak üzereyken sarışın yine; - ''Efendim, ben hala çok üşüyorum'' demiş. Adam yine fermuarını açmış, kalkmış ve sarışına bir battaniye daha vermiş. Sonra aynı sakinlikle uyku tulumunun içine girip, fermuarı çekmiş. Tam uykuya dalacağı sırada sarışın yine, - ''Efendim, ama ben çooooook üşüyorum''. demiş. Adam sarışına dönüp; - ''Burası ıssız bir yer Ne olduğunu kimse görmez. İstiyorsan bir geceliğine karı-koca gibi davranabiliriz'' demiş. Sarışın cilvelenerek; - ''Tabii efendim siz nasıl isterseniz'' demiş. Bunun üzerine adam avazı çıktığı kadar bağırmış, - ''Öyleyse kalk ve kahrolası battaniyeyi kendin al''...

3)Bir sarışının para sıkıntısı varmış. Çaresiz, bir çocuk kaçırıp fidye istemeye karar vermiş. Parkta bir çocuğu yakalayıp; - ''seni kaçırıyorum'' demiş ve bir fidye notu yazmış; - ''Çocuğunuzu kaçırdım, onu tekrar görmek istiyorsanız, bir kesekağıdına 10 bin dolar koyup oyun parkının kuzey tarafındaki kayın ağacının kovuğuna bırakın''. İmza: Bir sarışın. Sonra da, yazdığı notu bir iğne ile çocuğun sırtına iliştirdikten sonra; - ''git bu notu anne babana göster'' diyerek çocuğu evine yollamış. Ertesi gün sarışın parka gidip, ağacın kovuğuna bakmış, gerçekten'de bir kese kağıdı ve içinde de 10 bin dolar var. Bir de not; - ''Teessüf ederim. Bir sarışın, böyle bir şeyi başka bir sarışının oğluna nasıl yapar?''...

4)Kadınla kocasının arasında uzun süredir bir faaliyet yokmuş. Koca ne yaparsa yapsın karısının ilgisini çekmeyi başaramıyormuş. En sonunda çareyi karısını bir psikoloğa götürmekte bulmuş. Psikolog genç ve güzel kadını problemini cözmek için : "Anlatın bakalım bir gününüz nasıl geçiyor "demiş. Kadıncağız baslamış anlatmaya ... "Sabahlari işe geç kalmamak için taksiyle gidiyorum. Fakat yanımda para bulunmadığından soför " Bayan ya parayı ödersiniz ya da .." diyor. Mecbur kaldığım için ' ya da ' yı seçiyorum.Durum böyle olunca işe gec kalıyorum tabii
Patronu kapıda kaşlarını çatmış beni beklerken buluyorum. Patron," ise böyle geç gelmeye devam edersen seni işten atarım ya da .." diyor. Yine 'ya da' yı tercih etmek zorunda kalıyorum.Akşam eve yorgun argın geldiğimde ev sahibi kapıya dayanıp kirayı yine bir hafta geciktirdiğimizi belirterek " ya kirayı hemen ödersiniz ya da ." diyor. Eee, haliyle 'yada' yı tercih ediyorum.Kocam eve geldiğinde de o işi yapacak halim kalmıyor tahmin edersiniz " Psikolog kadına bakıyor : "Hanımefendi tüm bu anlattıklarınızı kocanıza anlatabilirim ya da..."

5)Genc ve güzel sarisin, alisveris merkezinin beyaz esya reyonuna girer ve saticiya sorar: - "Su küçük televizyonu almayi düsünüyorum, fiyati nedir ?" - "Kusura bakmayin hanimefendi sarisinlara satis yapmiyoruz.!" Genc kadin sinirlenir, evine gider, sacinin rengini degistirir ve ertesi gün magazaya geri gelir, ayni saticiya yaklasir ve: "Su küçük televizyonu satin almak istiyorum." der - "Kusura bakmayin hanimefendi sarisinlara satis yapmiyoruz !!!!" Kadin iyice sinirlenmistir solugu bir kuaforde alir, bu defa köklü bir degisiklik yapar, hatta makyajindan,göz rengine o tam bir esmer bombadir artik.. Ayni magazaya gider, ayni saticinin yanidadir ertesi gun: - "Su küçük sevimli beyaz renlki televizyon ne kadar ???" - "Kusura bakmayin hanimefendi, sarisinlara satis yapmiyoruz" - "Inanmiyorum, nasil anladiniz sarisin oldugumu, üç gündür kendimi esmere cevirmek icin yapmadigim kalmadi!" - "Hanimefendi 3 gündür satinalmaya calistiginiz sey Mikrodalga firin!"

6)2 tane sarisin alisveristen sonra arabalarinin yanina geldiler. Sarisinlardan biri anahtarlari aramaktadir, ama bir turlu bulamaz. Bu arada yagmur yagmaya baslar. Diger sarisin anahtari arayan sarina: - Cabuk ol, yagmur yagiyor, daha arabanin ustu acik.

11)
Trafik polisi Temel sarisin bir bayan sürücüyü durdurur ve ehliyetini sorar. Kadin çantasini kucagina alip aramaya baslar; ancak uzun süre geçmesine ragmen bir türlü aradigi seyi bulamaz.

Temel beklemekten bunalir ve sabirsiz bir ifadeyle kadina söylenir:
-"Hanimfendi, aradiginizi bulamadiginiz anlasiliyor. Üzerinde kendi resminizin oldugu seyi göstereceksiniz, acele edin lütfen."
Kadin bu uyari üzerine telaslanir ve kisa bir süre sonra "hah buldum" diye sevinçle çiglik atip çantasindaki makyaj aynasini Temel'e uzatir.

Temel aynayi ciddiyetle inceler ve kadina dönüp kibar bir ifadeyle konusur:
-"Buyrun belgenizi hanimefendi. Özür dilerim, polis oldugunuzu söyleseydiniz durdurmazdim..."

12)Sarı$ının biri sinemaya girip, filmi seyretmek istiyodu.
Gi$eden biletini aldı.
Birkaç dakika sonra geri dönüp bir tane daha aldı.
Sonra bir bilet daha, bir daha...
Gi$edeki görevli dayanamadı;
"Hanfendi karaborsa yapıyorsun galiba. Bu kaçıncı bilet alı$ın?"
Sarı$ın: "İçeride bir deli var." dedi.
"Tam kapıdan girince biletimi yırtıyor. Bende gelip yenisini almak zorunda kalıyorum!"

13)Brandi adında sarışın bir iş kadınının işleri çok kötü gidiyormuş. İflas edince yardım için Tanrıya başvurmaya karar vermiş. Gece yatmadan başlamış duaya;
- Tanrım, iflas ettim ve işyerimi kaybettim eğer yakın zamanda elime para geçmezse evimi de kaybedeceğim lütfen lotoyu kazanmamı sağla .
Ertesi gün o haftanın loto çekilişi yapılmış ve başka biri kazanmış. Yine bir loto çekilişi öncesinde kadın yine dua etmiş;
- Tanrım, işyerimi kaybettim, evim, kaybettim, eğer yakın zamanda elime para geçmezse arabamı da kaybedeceğim lüften yarın ki lotoyu kazanmamı sağla .
Ertesi gün lotoyu yine bir başkası kazanmış. Sonraki loto arefesinde kadın yine dua etmeye başlamış;
- Tanrım, beni neden unuttun? işyerimi, evimi, arabamı kaybettim, çok zor durumdayım, lütfen, lütfen bu sefer ki lotoyu kazanmamı sağla işlerimi yoluna koyayım .
Birdenbire ortalık ilahi bir beyaz ışıkla aydınlanırken gök aralanmış ve tanrı seslenmiş;
- Brandi kızım, lotoyu kazanmak için önce loto bileti alman lazım .

En son comeLy.qirL tarafından 2009-06-30, 19:13 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://eglencediyari.catsboard.com
chaqma_shéidan
Admin
Admin
chaqma_shéidan

Sanal Hayvan : 8
Ruh HaLi : 3

Puanlama

Sarışın fıkraLarı Empty
MesajKonu: Geri: Sarışın fıkraLarı   Sarışın fıkraLarı Icon_minitime2009-05-16, 10:52

çok güzel Very Happy
comeLy.qirL
Admin
Admin
comeLy.qirL

Puanlama

Sarışın fıkraLarı Empty
MesajKonu: Geri: Sarışın fıkraLarı   Sarışın fıkraLarı Icon_minitime2009-05-16, 10:55

saoL Very Happy
zupper.ayshé

zupper.ayshé

Sanal Hayvan : 3
Takım : 1
Ruh HaLi : 4

Puanlama

Sarışın fıkraLarı Empty
MesajKonu: Geri: Sarışın fıkraLarı   Sarışın fıkraLarı Icon_minitime2009-06-30, 18:50

haha 12cisi çk güzLL :d
chaqma_shéidan
Admin
Admin
chaqma_shéidan

Sanal Hayvan : 8
Ruh HaLi : 3

Puanlama

Sarışın fıkraLarı Empty
MesajKonu: Geri: Sarışın fıkraLarı   Sarışın fıkraLarı Icon_minitime2009-06-30, 19:05

araLarından en iisi 13. bu arada betüL beLaLtı oLanLarı siL
comeLy.qirL
Admin
Admin
comeLy.qirL

Puanlama

Sarışın fıkraLarı Empty
MesajKonu: Geri: Sarışın fıkraLarı   Sarışın fıkraLarı Icon_minitime2009-06-30, 19:14

siLdim
zupper.ayshé

zupper.ayshé

Puanlama

Sarışın fıkraLarı Empty
MesajKonu: Geri: Sarışın fıkraLarı   Sarışın fıkraLarı Icon_minitime2009-07-01, 07:47

ii Very Happy siL siLLL
comeLy.qirL
Admin
Admin
comeLy.qirL

Puanlama

Sarışın fıkraLarı Empty
MesajKonu: Geri: Sarışın fıkraLarı   Sarışın fıkraLarı Icon_minitime2009-07-01, 14:20

Very Happy sheeeee Very Happy
zupper.ayshé

zupper.ayshé

Puanlama

Sarışın fıkraLarı Empty
MesajKonu: Geri: Sarışın fıkraLarı   Sarışın fıkraLarı Icon_minitime2009-07-21, 08:12

sus Len ... Very Happy

Sarışın fıkraLarı
1 sayfadaki 1 sayfası