EğLence Diyarı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EğLence Diyarı

Aradığınız Tüm eğLenceLi şeyLeri burada buLabiLeceksiniz....

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

babamın neyiyim?(zekasına güvenenler için)

2 posters
YazarMesaj
chaqma_shéidan
Admin
Admin
chaqma_shéidan

Sanal Hayvan : 8
Takım : 2
Ruh HaLi : 3

Puanlama
babamın neyiyim?(zekasına güvenenler için) Left_bar_bleue0/0babamın neyiyim?(zekasına güvenenler için) Emptybarbleue  (0/0)

babamın neyiyim?(zekasına güvenenler için) Empty
MesajKonu: babamın neyiyim?(zekasına güvenenler için)   babamın neyiyim?(zekasına güvenenler için) Icon_minitime2009-07-17, 16:20

Cok Beğendiğim Güzel Bir Soru Bilene Şimdiden Helal Olsun

ßir Kral Varmis Bu Kral Her Ayın Basında Ülkesinden Vergi Gibi Bir Para Alıyormus Bir Adamın Kızı Yeni Doğum Yaptıgı İçin Bu Adam O Parayı Odeyememis Kral Emir Vermis Getirmisler Adamı Kral Adamı Zindana Kapatın Ne Yemek Ne Su Verin Demis Yanınada Kımseyi Almayın Kızı Haric Demis... Adam 6 Ay Boyunca Olmemis Kral Dusunmus Ve Kellesinin Vurulmasına Karar Vermis Adam Götürülürken Kızı Krala Bir Teklifde Bulumus Kralım Size Bir Soru Sorayım Eger Bilirseniz Babamin Kellesini Vurun Bilemezseniz Serbest Birakın Kral Kabul Etmis... Kız Sormus;
"Ben Babamin Kızıyım Babam Benim Oglum Ben Babamin Neyiyim?"

Evet Soru Bu Cevaplar Sizde

ARKADAŞLAR LÜTFEN BAŞKA SİTEDEN BİR CEVAP BULUP BURDA SÖYLEMEYİN SADECE KENDİNİZİ KANDIRMIŞ OLURSUNUZ LÜTFEN!!
https://eglencediyari.catsboard.com
zupper.ayshé

zupper.ayshé

Sanal Hayvan : 3
Takım : 1
Ruh HaLi : 4

Puanlama
babamın neyiyim?(zekasına güvenenler için) Left_bar_bleue0/0babamın neyiyim?(zekasına güvenenler için) Emptybarbleue  (0/0)

babamın neyiyim?(zekasına güvenenler için) Empty
MesajKonu: Geri: babamın neyiyim?(zekasına güvenenler için)   babamın neyiyim?(zekasına güvenenler için) Icon_minitime2009-07-18, 13:03

adamın torunu mu çünkü adamın kızı doğum yapıyo vaLLa bn buLdum Very Happy

babamın neyiyim?(zekasına güvenenler için)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bir Fare İçin
» evLenmem için bir neden söyLe
» Joe Jonas {senin için kübra :D}